#TOPsavesTheYear STREAMING PARTY

9 grudnia, tuż po świątecznym streamie gamingowym Fortnite, Twenty One Pilots podzielili się z fanami informacją o tajemniczej premierze, która miała miejsce o 3:00 w nocy czasu polskiego. Co w prezencie przedświątecznym otrzymali od zespołu najgrzeczniejsi i najwytrwalsi fani i co z tej okazji przyszykowaliśmy dla Was? Zapraszamy do czytania!

Tyler i Josh stworzyli pierwsza w życiu piosenkę świąteczną, zatytułowaną “Christmas Saves The Year”! Nowemu utworowi towarzyszy tajemniczy teledysk, którego reżyserią i animacją zajął się Johnny Cew.

Snow falls down from the gray sky
Ashes fall in the sea
Plans are throw to the wayside
Frozen days of the week

But everybody wants to make it home this year
Even if the world is crumbling down
Cause everybody’s got somebody
Who’s got their name on a shelf
With cheap decor and flavored cheer
You rest assured
Christmas saves the year

Dust off old photos boxes
This one’S marked 92’
Year past seemed so much grander
This one needs to come through

Cause everybody wants to make it home this year
Even if the world is crumbling down
Cause everybody’s got somebody
Who’s got their name on a shelf
With cheap decor and flavored cheer
You rest assured
Christmas saves the year

Piosence oraz wizualnym elementom klipowi, towarzyszy enigmatyczna otoczka znana fanom z umiłowania zespołu do zagadek związanych ze światem Trench. To właśnie ona zainspirowała nas do końcowego ustalenia zasad…

#TOPsavesTheYear STREAMING PARTY!

Oto, co musisz zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

Screeny udostepnień postów, wszystkich tweetów z hashtagiem #TOPsavesTheYear & zasubskrybowania naszych mediów społecznościowych (YouTube, Facebook, Twitter, Instagram) zapakuj w .zip i wyślij na adres twentyonepilotspolska@gmail.com po zakończeniu STREAMING PARTY najpóźniej do niedzieli, 13 grudnia 23:59. Wykonanie każdego z powyższych zadań gwarantuje punkt.

Pierwsze 9 osób z najwyższą ilością punktów i tweetów zostaną poddane losowaniu i w ten sposób wyłonimy 3 zwycięzców. Najlepsza częścią zabawy jest to, ze po raz pierwszy w historii Twenty One Pilots Polska czekają na Was tajemnicze boxy (nie ujawnimy ich zawartości aż do momentu odpakowania jej przez zwycięzców) stworzone we współpracy z kimś kogo z pewnością znacie. Jak myślicie, kto pełni rolę Świętego Mikołaja i co czeka na Was w prezentach-niespodziankach?

*Zwycięzców ogłosimy w poniedziałek, 14 grudnia.

_________________________________________________

Celem odbycia się konkursu jest doprowadzenie “Christmas Saves The Year” do możliwie jak najwyższego miejsca na polskim Spotify, dlatego Waszym zadaniem jest streamować, streamować i jeszcze raz streamować! Pokażmy siłę Polish Skeleton Clique.

Z jednego konta Spotify zlicza tylko 10 streamów, więc jeśli zależy Wam na wysokim wyniku, namawiajcie rodzinę, przyjaciół, obserwatorów, aby dołączyli do zabawy! 

*W związku z utrudnieniami spowodowanymi pandemią oraz nieprzewidywaną awarią strony, wraz z wysyłką tajemniczych boxów wyruszą również zaległe nagrody z naszego poprzedniego konkursu. Za opóźnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.