twenty one pilots: A Complete Diversion – występ w Londynie

twenty one pilots ogłosili nowy koncert “A Complete Diversion” w O2 Academy Brixton w Londynie, który odbędzie się już za 3 tygodnie, 12 września 2018 roku. Co warto wiedzieć o tym wydarzeniu?

twenty one pilots nie przestają zaskakiwać. Przed południem naszego czasu na kanale zespołu ukazał się film promujący nowy, wcześniej nieogłoszony koncert w Londynie. Już teraz możecie rejestrować się na https://www.ticketmaster.co.uk/twentyonepilots, gdzie będzie można kupić bilety. Rejestracja kończy się 26 sierpnia o 11:59PM BST (00:59 naszego czasu).

Podobnie jak w przypadku koncertów na trasie Tour de Columbus, twenty one pilots chcą mieć stuprocentową pewność, że bilety trafią do fanów. Dlatego właśnie po raz kolejny zdecydowali się na współpracę z Ticketmaster, który dokłada wszelkich starań, aby ograniczyć działalność botów, czy osób masowo skupujących bilety, a następnie sprzedających je za nieludzko wysokie kwoty.

W rejestracji do przedsprzedaży należy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail, kraj, kod pocztowy, numer telefonu komórkowego (na który wylosowane osoby otrzymają kod do przedsprzedaży).

CO JESZCZE NALEŻY WIEDZIEĆ?

Rejestracja* nie gwarantuje otrzymania kodu. Spośród zarejestrowanych osób, zostanie wybrana część, która trafi do puli losowania kodów. Wylosowanie kodu nie gwarantuje jednak stuprocentowej możliwości zakupienia biletu.

Jeśli zostaniesz wybrany podczas procesu losowania, otrzymasz wiadomość SMS w środę, 29 sierpnia, około 2-4 godziny przed rozpoczęciem sprzedaży biletów. Sprzedaż biletów rozpoczyna się o 9 rano BST (10 rano polskiego czasu). Otrzymany SMS będzie zawierał link do zakupu i unikalny kod dostępu do biletów.

Rejestrując się w celu wzięcia udziału w losowaniu, udostępniasz dane osobowe, które Ticketmaster wykorzysta w celu ustalenia, czy masz prawo dostępu do biletów. Proces weryfikacji zgłoszenia szczegółowo opisany jest tutaj.

Informacje udostępnione podczas rejestracji mogą trafić do organizatorów koncertu. Odradzamy rejestrowania się z kilku kont e-mailowych z jednego komputera. Ticketmaster może uznać Wasze zgłoszenia za zautomatyzowane i je odrzucić.

*Rejestracja jest otwarta tylko i wyłącznie dla użytkowników powyżej 13 roku życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.