twenty one pilots nominowani do AMAs

Ogłoszono nominacje do  American Music Awards 2017 – twenty one pilots wraz z zespołami wymienionymi w rozwinięciu artykułu, powalczą o nagrodę kategorii ulubionego artysty – rock alternatywny.

American Music Awards (AMAs) – to nagrody dla najlepszych artystów muzycznych, przyznawane corocznie. Statuetka American Music Awards przyznawana jest w oparciu o „popularność” danego artysty, mierzoną poprzez liczbę sprzedanych albumów/singli itp. Nagrodę ufundował w 1973 roku Dick Clark.

W zeszłym roku Tyler i Josh zgarnęli statuetki w kategoriach: ulubiony duet lub zespół — pop/rock & kategorii, do której nominowani zostali również w tym roku, czyli: ulubiony artysta – rock alternatywny.

FAVORITE ARTIST – ALTERNATIVE ROCK
Imagine Dragons
Linkin Park
Twenty One Pilots

Głosujcie pod tym linkiem!

Emisja ceremonii rozdania nagród odbędzie się w niedzielę, 19 listopada o godzinie 8 p.m. EST (W Polsce 20 listopada, 2:00 w nocy).

 

5 thoughts on “twenty one pilots nominowani do AMAs

   1. Gala będzie transmitowana w amerykańskiej telewizji ABC.

    W Polsce będzie można oglądać ją tylko na streamach w internecie. W dniu gali pewnie coś o tym tweetniemy ale nie będziemy oglądać tego na żywo

 1. a będą jakieś powtórki, które będzie można obejrzeć w Polsce na telewizorze? chodzi mi czy będzie na np. MTV.

  1. Wątpię, ponieważ nie ma “polskiego oddziału” stacji ABC.

   Przy MTV jest inaczej, bo jest jest jedna stacja, która ma oddziały na całym świecie. Jeśli jest międzynarodowe wydarzenie (takie jak VMAs) to wtedy transmisja leci na wszystkich “narodowych” kanałach.

   + BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO wątpię, żeby zespół się pojawił. Nawet jeśli mieliby wygrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.