Tyler i Jenna spodziewają się dziecka!

Podczas sobotniego (7.09.2019) koncertu na festiwalu Lollapalooza Berlin, Tyler wraz z żoną Jenną, ogłosili iż spodziewają się przyjścia na świat nowego członka rodziny. Dziś oficjalnie potwierdzili płeć dziecka!

“Pozwólcie, że przyprowadzę na scenę kilka osób.” – tymi słowami, wokalista zespołu zapowiedział pojawienie się na scenie małżonki. Kiedy ubrana w kwiecistą sukienkę eksponującą zaokrąglony brzuch Jenna pojawiła się na scenie, dodał: “Mówiłem, że przyprowadzę kilka osób. Są tu dwie.”

Publiczność oszalała z radości, a wtórujący im fani śledzący wydarzenie z daleka, szybko doprowadzili Jennę i Tylera do trendów w mediach społecznościowych. Do dnia dzisiejszego zagadką pozostawała płeć dziecka, którą – jak się okazuje – zdradził perkusista zespołu za pomocą… Koloru włosów! Josh po raz pierwszy od dłuższego czasu wystąpił w jaskrawym różu na głowie.

Dziś Jenna za pomocą Instagrama rozwiała wszelkie wątpliwości. “Jesteśmy w ciąży i spodziewamy się dziewczynki! Tyler już teraz preferuje selfie z nią niż ze mną.” – napisała w jednym z postów, a następnie opublikowała drugi z podziękowaniami za wsparcie i ekscytację fanów. “Miło wiedzieć, że przyjdzie na świat otoczona tyloma przyjaciółmi.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

we are pregnant! we’re having a girl! Tyler already likes to take pictures with her more than me.

Post udostępniony przez Jenna Joseph (@jennaajoseph)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

photos by ty daddy. thanks for showing all your excitement for her??cool to know she’ll come into the world with so many frens.

Post udostępniony przez Jenna Joseph (@jennaajoseph)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.