Tyler i Jenna spodziewają się dziecka!

Podczas sobotniego (7.09.2019) koncertu na festiwalu Lollapalooza Berlin, Tyler wraz z żoną Jenną, ogłosili iż spodziewają się przyjścia na świat nowego członka rodziny. Dziś oficjalnie potwierdzili płeć dziecka!

“Pozwólcie, że przyprowadzę na scenę kilka osób.” – tymi słowami, wokalista zespołu zapowiedział pojawienie się na scenie małżonki. Kiedy ubrana w kwiecistą sukienkę eksponującą zaokrąglony brzuch Jenna pojawiła się na scenie, dodał: “Mówiłem, że przyprowadzę kilka osób. Są tu dwie.”

Publiczność oszalała z radości, a wtórujący im fani śledzący wydarzenie z daleka, szybko doprowadzili Jennę i Tylera do trendów w mediach społecznościowych. Do dnia dzisiejszego zagadką pozostawała płeć dziecka, którą – jak się okazuje – zdradził perkusista zespołu za pomocą… Koloru włosów! Josh po raz pierwszy od dłuższego czasu wystąpił w jaskrawym różu na głowie.

Dziś Jenna za pomocą Instagrama rozwiała wszelkie wątpliwości. “Jesteśmy w ciąży i spodziewamy się dziewczynki! Tyler już teraz preferuje selfie z nią niż ze mną.” – napisała w jednym z postów, a następnie opublikowała drugi z podziękowaniami za wsparcie i ekscytację fanów. “Miło wiedzieć, że przyjdzie na świat otoczona tyloma przyjaciółmi.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

we are pregnant! we’re having a girl! Tyler already likes to take pictures with her more than me.

Post udostępniony przez Jenna Joseph (@jennaajoseph)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

photos by ty daddy. thanks for showing all your excitement for her🤰🏼cool to know she’ll come into the world with so many frens.

Post udostępniony przez Jenna Joseph (@jennaajoseph)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.