Tyler i Josh upiekli z fanami babeczki!

To, że Twenty One Pilots słyną z nietuzinkowych rzeczy, nie powinno nikogo dziwić. Członkowie zespołu niemalże codziennie starają się udowodnić, iż szalone na pozór pomysły publikowane przez fanów w sieci są dla nich wielką inspiracją. “Jesteśmy fanami naszych fanów.” – podkreślił w wywiadzie dla Dork Tyler. I chociaż w kwestii kulinarnej to zazwyczaj żona wokalisty (Jenna Joseph) jest proszona o nagranie swojego gotowania lub zdradzenie przepisu na potrawy, których zdjęcia dość często udostępnia za pośrednictwem swojego Instagrama, nikt nie powiedział, że Tyler i Josh nie poradzą sobie… w kuchni!

Tyler i Josh spotkali się z fanami w kuchni Radio 104.5, by upiec… babeczki. Zapraszamy do rozwinięcia newsa po więcej szczegółów!

Kuchenny nastrój nie opuszczał Tylera już od ubiegłego piątku, kiedy to za pośrednictwem konta na Twitterze poinformował fanów iż specjalnie dla nich “ugotował” nową wersję utworu “The Hype”. Przerobiony utwór powstał podczas pobytu zespołu w Berlinie z okazji festiwalu Lollapalooza – jak mogliśmy dowiedzieć się ze specjalnego klipu nakręconego podczas pobytu Tylera w studiu muzycznym – przed i po koncercie wokalista nie próżnował. Wykorzystał każdą wolną chwilę, by podzielić się z Wami nową wersją “The Hype”


“Nie byłem pewien, czy jesteście głodni, czy nie, ale chciałem wypróbować tego przepisu. Jeśli Wam nie smakuje, zamoczcie w dressingu ranch. dla Waszych serc.” (fyh – for your heart / dla Waszych serc – przyp. tłum.)

Wróćmy jednak do radiowych/kuchennych rewolucji z Tylerem i Joshem w roli głównej. Fanka, która miała okazję wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu organizowanym przez Radio 104.5, opisała wszystko na Twitterze, dzięki czemu możemy zdradzić Wam najciekawsze szczegóły przed pojawieniem się oficjalnego materiału (na który po cichu liczymy po otrzymaniu informacji o tym, iż chłopakom – jak zwykle – towarzyszyli Reel Bear Media i Brad Heaton).

 

Zgodnie z relacją @therunandgoaway, w rolę kuchennego narratora wcielił się bardziej wygadany członek zespołu, a mianowicie Tyler, sprawiając, że całe wydarzenie nabrało charakteru wręcz komicznego (przykładowo papier do pieczenia zyskał nową nazwę, a mianowicie plastrów sera). Po części kulinarnej nadszedł czas na wspólne zdjęcia i kilka dodatkowych minut na rozmowę (podczas której wokalista zdradził, że w części kulinarnej, jego żona Jenna z pewnością wykazałaby się lepiej niż ich dwójka oraz otworzył się na tyle mocno, by opowiedzieć o doświadczeniach jego i małżonki związanych z pierwszymi ruchami dziecka).

Cieszymy się, że chłopaki decydują się na coraz to ciekawsze aktywności angażujące nie tylko ich samych, ale i fanów. Kto wie, może z okazji trzeciego koncertu w Polsce, nasza wizja dotycząca degustacji polskich potraw przejdzie do rzeczywistości? Jak na razie ogłoszone zostały dwa europejskie festiwale, na których pojawią się piloci w czerwcu 2020 (HURRICANE FESTIVAL & SOUTHSIDE FESTIVAL). Ogłoszenie europejskiej trasy koncertowej to tylko kwestia czasu. Czekacie z nami?

źródło fotografii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.