Tyler Joseph ogłosił narodziny drugiej córeczki!

Dziś z samego rana, otrzymaliśmy na Twitterze Tylera radosną wiadomość. Piosenkarz pochwalił się narodzinami drugiej córeczki, która przyszła na świat 8 kwietnia. Tyler przyznał, że nadali z Jenną imię dziewczynce, jednak są wciąż otwarci na propozycje fanów. Jakie były reakcje piosenkarza na sugestie słuchaczy?“GRATULACJE” – napisała jedna z fanek, na co Tyler żartobliwie odpowiedział: “okropne imię”.

“Powinieneś nazwać ją twenty one pilots cinema experience.” – czytamy na Twitterze Avery, co Tyler skwitował krótko “solidnie”.

“Naprawdę nie zdradzisz nam jej imienia, bracie” – stwierdził Justin, na co otrzymał odpowiedź od piosenkarza, że ten chce dać tę możliwość Jennie, która z pewnością znajdzie czas na post na Instagramie w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Było to nawiązanie do niskiej aktywności jego żony na social mediach, na co często narzekają ich fani.

Wokalista odpowiedział na kilka innych tweetów, a także polubił sugestie dotyczące imienia. Były wśród nich chociażby Joshler, Squirtle, Stressica, Code 13 i LOC-907-696-51SCP (nawiązujące do LOC GAME). I chociaż dyskusja, w którą wdał się Tyler z fanami oraz propozycje imion mogą na pierwszy rzut oka wydawać się dziecinne i niezrozumiałe, każde zaproponowane imię ma długą historię, która za nim stoi… Historię, która potwierdza jak silną i bogatą w wewnętrzne żarty więź chłopaki mają ze swoimi fanami. Czy znacie każdą z nich?

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy Tylerowi i Jennie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.