Jeden dzień do niezwykłego Cinema Experience!

Już jutro, o godzinie 20:00, w wybranych kinach sieci Multikino, fani twenty one pilots będą mieli okazję po raz kolejny przeżyć niezwykle wydarzenie w postaci koncertu stworzonego na potrzeby zeszłorocznego Livestream Experience! Tym razem to wspaniałe widowisko będziemy mogli zobaczyć z odpowiednio zremasterowanym dźwiękiem i na wielkim ekranie. Ekskluzywne wydarzenie kinowe obejmuje także dwadzieścia minut wcześniej niepublikowanych materiałów…Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Radom, Rumia Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa, Wrocław, Zabrze. Mieszkańcy tych miast (oraz ich pobliskich miejscowości) wybiorą się jutro do kin, by wspólnie z twenty one pilots przeżyć rocznicę Livestream Experience w wielkim wydaniu. I to dosłownie! W historii zespołu, tego typu wydarzenie organizowane jest po raz pierwszy, dlatego postanowiliśmy napisać dzisiejszy artykuł, który niejako pomoże Wam odnaleźć się w tej ekscytującej sytuacji.

Zacznijmy od wydarzenia na Facebooku (klik), które początkowo służyło do organizowania się w grupki / ustalania planów. Jeśli macie jakieś propozycje, pomysły, pytania, publikujcie je wydarzeniu. Posty na grupie Polish Skeleton Clique będą odrzucane.

#TØPwMultikinie

Kolejna ważna sprawa, SoMe, czyli social media. Po wydarzeniu chcemy opublikować artykuł zbiorczy z relacją, dlatego jeśli chcecie, abyśmy uwzględnili Wasze fotografie / relacje na Instagramie, tweety, itp., używajcie hashtagu #TØPwMultikinie, + dla poszczególnych miast #TØPwMultikinieMIASTO, np.: #TØPwMultikiniePoznań. Oznaczajcie nas na Instagramie (@twentyonepilots.pl), Twitterze (@TOP_Poland) i TikToku (@twentyonepilotspl).

Kinowe Savoir vivre

W kinie zachowujemy się przestrzegając zasad dobrego wychowania. Oto kilka zasad, które polecamy przestrzegać podczas wizyty na Cinema Experience:

Ubiór. Zachęcamy do eksperymentów ze strojem (przebrania się za banditos, w merch, bishops, Neda, Trasha, sępa, Josha, Blurryface, Tylera itp.), pod warunkiem, że dany strój nie będzie wpływał na komfort oglądania innych (wysokie upięcia włosów odpadają!).

Zachowanie. Przed wizytą w kinie, polecamy zapoznać się z artykułami na temat Livestream Experience opublikowanymi na naszej stronie (odnośniki tutaj). Poznana wiedza pomoże Wam uniknąć wielu niepotrzebnych (i irytujących) w trakcie seansu pytań.

Do kina powinniśmy przyjść odpowiednio wcześniej. Zarówno po to, by zająć odpowiadające naszym biletom miejsca jak również by przygotować się odpowiednio do koncertu. Jeśli spóźnimy się – w drodze do swoich miejsc starajmy się pochylać głowę, żeby nie przeszkadzać innym w oglądaniu.

W trakcie nie można rozmawiać i przeszkadzać innym. Rozmowy – ciche – są dopuszczalne. Gdy chcemy podzielić się jakąś uwagą z współtowarzyszem, zróbmy to cicho i dyskretnie, by inni mogli w spokoju oglądać koncert. Nie należy również zmieniać uprzednio zajętych miejsc ani rozkładać się tak, by przeszkadzać siedzącym obok sąsiadom. Gdy zacznie się wyświetlanie filmu, wyłączcie dzwonki w telefonie komórkowym.

Na salę kinową możemy wnosić napoje oraz słodycze kupione w bufecie. Wiele osób podczas wizyty w kinie ma z sobą własne przekąski i napoje. To nic złego, Pamiętajmy jednak, by nie miały one irytująco szeleszczących opakowań oraz by nie wydzielały nieprzyjemnej woni. Puste opakowania zaś wynieśmy po projekcji z sali i wyrzućmy do kosza na śmieci.

Wszelkie problemy związane z zakłócaniem spokoju podczas seansu zgłaszamy pracownikom Multikina, którzy są odpowiedzialni za bezpieczeństwo uczestników seansu.

Co do śpiewania – obserwujcie publiczność. Jeżeli wszyscy będą śpiewać, dołączcie. Jeżeli traficie na sztywnych towarzyszących i okaże się, ze jesteście jedyna grupką / osobą wyrywającą się do wtórowania Tylerowi, polecamy przestać. Może to zostać odebrane za zakłócanie spokoju i przysporzyć Wam problemów.

 

To wszystko na dziś. Jeżeli macie jakieś pytania do administracji na temat jutrzejszego wydarzenia, piszcie śmiało DMy. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkim uczestnikom życzymy udanej zabawy i mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Czujemy, że ta wizyta w kinie będzie idealnym przedsmakiem koncertu w czerwcu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.