Wyniki konkursu, Live Lounge i inne rzeczy, które przegapiliście w tym tygodniu

Ten tydzień był bardzo owocny dla twenty one pilots, a także polskiego Clique! Bandito Tour trwa, Tyler i Josh znajdują czas na dodatkowe występy, a polscy fani pracują bez wytchnienia. Co się działo?

Występ w Live Lounge

Live Lounge to cykl występów organizowanych przez BBC Radio 1, gdzie przeróżni artyści wykonują na żywo swoje piosenki w zupełnie nowych aranżacjach, ale też coverują utwory innych wykonawców. Wreszcie przyszła kolej na twenty one pilots, a raczej samego Tylera, który uraczył nas nowymi wersjami My Blood, Ride Neon Gravestones, a także 9 Crimes z repertuaru Damiena Rice’a na pianinie. Wszystkie filmiki możecie obejrzeć poniżej, a cały występ będzie niedługo dostępny na stronie BBC.

Tyler znalazł też chwilę na udzielenie wywiadu dla Clary Amfo z BBC R1.


The Bandito Tour: Episode Two

Na kanale twenty one pilots pojawił się kolejny odcinek z serii dokumentującej trasę The Bandito Tour. Produkcją jak zwykle zajął się Mark Eshleman i ekipa Reel Bear Media.


Tyler dla LGBT w Waszyngtonie

To się wreszcie stało! Na halloweenowym koncercie w Waszyngtonie, podczas Holding On To You, Tyler nałożył na siebie tęczową flagę.

Dla wielu fanów jest to przełomowa chwila, ponieważ Tyler nigdy nie wypowiadał się na tematy światopoglądowe – tym gestem potwierdził swoje wsparcie dla nieheteronormatywnych fanów.

Przypominamy, że w 2015 roku, po zalegalizowaniu małżeństw jednopłciowych w USA, Tyler nie wyraził swojej opinii na ten temat publicznie, a po naciskach ze strony fanów wytłumaczył, że “nie czuje się na siłach, żeby zabierać głos w takich sprawach”. Cieszymy się, że Tyler znalazł w sobie siłę.


Zakończenie akcji Local Banditos

Nasza ogólnopolska akcja Local Banditos dobiegła końca! Członkowie Clique udekororowali cały kraj żółtą taśmą, naklejkami i plakatami. Już teraz chcemy podziękować wszystkim w imieniu naszym i Warner Music Poland za zaangażowanie, kreatywność i wytrwałość. Oficjalne podsumowanie akcji opublikujemy już niedługo!


Wyniki konkursu na najlepszego sępa

A teraz pora na to, na co najbardziej czekaliście! Przedstawiamy wyniki naszego konkursu, gdzie do wygrania był Trench i inne gadżety.

1. miejsce: Marta Szymańska

2. miejsce: Karolina Borowska

3. miejsce: Ania Urbanek


Wybór był niesamowicie ciężki, więc postanowiliśmy opublikować także kilka z pozostałych nadesłanych prac.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Wszystkie prace były wyjątkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.