Zgarnij bilety na koncert Twenty One Pilots oraz możliwość wystąpienia w reklamie WMP!

Po dwóch udanych streaming party mamy dla Was wyjątkową wiadomość! Jeśli jeszcze nie udało Wam się zdobyć biletów na nadchodzący Livestream Experience (który odbędzie się już za tydzień, 21 maja), macie niepowtarzalną okazję, by o nie zawalczyć!

Z okazji premiery nadchodzącego albumu “Scaled and Icy”, Twenty One Pilots ogłosili pierwszy w historii zespołu ogólnoświatowy koncert online.

21 maja o godzinie 20:00 ET (22 maja, godzina 2:00 czasu polskiego) będziemy świadkami niezapomnianego wydarzenia, podczas którego usłyszymy utwory z najnowszego krążka. Livestream sponsorowany jest przez Chipotle i Hot Topic, natomiast za oprawę wizualną i graficzną wydarzenia odpowiedzialni są lili STUDIOS & Maestro’s livestream platform.

Przejdźmy jednak do najważniejszego, a mianowicie… konkursu! Mamy dla Was 4 bilety do wygrania! Zadaniem konkursowym jest stworzenie dowolnej pracy artystycznej tematycznie związanej z nadchodzącym albumem. Może to być fanart, cover jednej z piosenek SAI, opowiadanie, fotografia, cosplay, wiersz, grafika komputerowa – cokolwiek, puśćcie wodze fantazji, wierzymy w Waszą kreatywność!

Aby wziąć udział w konkursie:

  1. zapoznaj się z REGULAMINEM KONKURSU
  2. udostępnij ten post na Facebooku (liczą się tylko publiczne udostępnienia) /(lub) opublikuj na Twitterze baner konkursowy /(lub)  udostępnij ten post na Instagramie (liczą się tylko publiczne udostępnienia) & oznacz nasze konto @twentyonepilots.pl /(lub) udostępnij grafikę informującą o KONKURSIE na ig stories i oznacz nasze konto, @twentyonepilots.pl
  3. zasubskrybuj nasz kanał YouTube
  4. polub twenty one pilots Polska na Facebooku
  5. zaobserwuj twenty øne piløts Pølska na Twitterze
  6. zaobserwuj twenty øne piløts Pølska na Instagramie
  7. wyślij pracę konkursową nie później niż do środy 19 maja, 23:59

Gotowe prace prosimy o wysłanie na nasz adres e-mail twentyonepilotspolska@gmail.com, temat e-maila zgłoszeniowego to: KONKURS SAI

Termin nadsyłania prac to środa, 19 maja, godzina 23:59.

W nocy, z środy na czwartek, administracja TOP PL wybierze 21 zgłoszeń, które następnie opublikuje w czwartek, 20 maja o godzinie 9:00 i podda głosowaniu trwającemu 12 godzin. Tak właśnie. To Wy, czytelnicy strony zdecydujecie, które z czterech najwyżej ocenionych prac otrzymają bilety!

To nie wszystko. Pamiętacie Twenty One Pilots Fan Event | Poland 2018? :> Czwórka wyłonionych szczęśliwców będzie miała niepowtarzalną okazję, by wspólnie z Warner Music Poland nakręcić filmik promujący “Scaled and Icy”, który pojawi się na social mediach WMP!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.