#chlorineday – finał #soschlorine <{•.•}>

Od kilkunastu dni czytelnicy naszej strony wykonywali przeróżne zadania w celu odkrycia tajemniczej fotografii na naszym Instagramie. Teraz, gdy do zdjęcia pozostał ostatni kawałek taśmy, możemy ogłosić WIELKI FINAŁ akcji #soschlorine <{•.•}>, w którym czeka na Was mnóstwo fantastycznych niespodzianek!

Czyje twarze kryją się za charakterystyczną żółtą taśmą? Czy aby na pewno jest to Tyler i Josh? Tego dowiecie się już jutro, lecz zanim do tego dojdzie, wiele przed Wami!

W dniu jutrzejszym zaczynamy #CHLORINEDAY, czyli dzień, którego główną melodią będzie utwór Chlorine! Waszym narzędziem stanie się Spotify, a ulubioną playlistą Chlorine Alt Mix.

Dlaczego? Już mówimy!

Jednym z głównych celów zabawy jest uzyskanie 600 screenów udostępnienia piosenki “Chlorine” z playlisty Chlorine Alt Mix na Waszych mediach społecznościowych! Aby osiągnąć ten cel, postanowiliśmy zorganizować mini-konkurs dla najbardziej pomysłowych i zdeterminowanych osób! Uczestnicy konkursu, którzy na e-mail contact@twentyonepilots.pl wyślą najwięcej screenów z poszczególnych social mediów (“Chlorine” Alt Mix można udostępniać między innymi na Instagram Stories, Messengerze, Facebooku, WhatsAppie, Twitterze, Snapchacie i wielu wielu innych), trafią do puli losów, z których następnie rozlosujemy zwycięzców.

DO WYGRANIA PŁYTY, NAKLEJKI I UNIKATOWE PLAKATY #LOCALBANDITOS WIDOCZNE NA FOTOGRAFII ODKRYWANEJ PRZEZ NAS NA INSTAGRAMIE

Dodatkowy punkt otrzymają osoby, które udostępnią niżej zamieszczone plakaty na swoich social mediach! Pamiętajcie, aby plakaty oznaczyć hashtagiem #CHLORINEDAY & wspomnieć nas w poście.

Linki do pobrania plakatów w wysokiej jakości:

https://twentyonepilots.pl/wp-content/uploads/2019/03/fina%C5%82-ig.png

https://twentyonepilots.pl/wp-content/uploads/2019/03/fina%C5%82-twitter.png

TO NIE WSZYSTKO. PIERWSZA WYLOSOWANA OSOBA OTRZYMA RYSIA! PLUSZAKA, KTÓRY PODRÓŻUJE Z TYLEREM I JOSHEM PO CAŁEJ EUROPIE!

Zasady

• Screeny udostępnień “Chlorine” Alt Mix oraz naszych plakatów promujących akcję wysyłacie jako załączniki na e-mail contact@twentyonepilots.pl, tytuł e-maila #CHLORINEDAY
Do kiedy można się zgłaszać? Do jutra (16.03.2019), do godziny 15:00 CET
Jak wybierzemy zwycięzcę? Po zliczeniu wysłanych udostępnień wybierzemy pierwsze 21 osób, którzy wyślą najwięcej screenów. Następnie, spośród e-maili wyróżnionych uczestników wylosujemy zwycięzcę z pomocą http://www.web4u.pl/losowanie/
Jak skontaktujemy się z wyróżnionymi osobami? E-mailowo.
Czy ogłosicie wyniki publicznie? Tak. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas LIVE na naszym instagramie.
• BONUS: jeśli hashtag #chlorineday znajdzie się w polskich trendach na Twitterze, nagrodzimy kolejne 3 uczestników spośród wcześniej wylosowanych 21 osób.

Nagrody
1. miejsce – TRENCH (cd) + pluszak Ryś + plakat local banditos
2. miejsce – plakat local banditos + naklejki
3. miejsce – plakat local banditos + naklejki

BONUS (wspomniany wyżej)
1. miejsce – TRENCH (cd) pluszak Ryś + plakat local banditos
2. miejsce – plakat local banditos + naklejki
3. miejsce – plakat local banditos + naklejki

Inne

• Czy mogę wysyłać screeny z różnych kont w mediach społecznościowych (jeśli mam np.: 2 Instagramy?) Tak, pod warunkiem, że konto istnieje co najmniej dwa miesiące i ma powyżej 50 obserwatorów.

DO ZOBACZENIA JUTRO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.