#soschlorine

Część z Was pewnie zauważyła, że na naszym instagramie pojawiła się tajemnicza układanka przedstawiająca żółtą taśmę… Co znajduje się za taśmą? Local Banditos, w rozwiązaniu tej tajemnicy potrzebujemy Waszej pomocy

#soschlorine

Aby odsłonić rąbek tajemnicy, będziecie musieli wykonać określone zadanie. Jedno spełnione zadanie = jedna odkryta klatka. Jak się domyślacie, w sumie wszystkich zadań będzie dziewięć. Ich szczegóły będziemy regularnie aktualizować w niniejszym artykule. Czy uda Wam się rozwiązać każde z nich?

zadanie pierwsze: 50 screenów shazamów utworu “Chlorine” pod tym tweetem (w ciągu jednego dnia) – jeśli nie zdążycie dzisiaj, shazamy będziemy zliczać od jutra

zadanie drugie: Przenosimy się na Instagram. Waszym zadaniem będzie udostępnić link Spotify do utworu “Chlorine” na insta story! 200 udostępnień (w ciągu jednego dnia) i odsłonicie kolejną klatkę – jeśli nie zdążycie dzisiaj, screeny będziemy zliczać od jutra. Screeny do udostępnień wysyłajcie pod tym tweetem, nie zapominając o hashtagu #soschlorine!

zadanie trzecie: wciąż pozostajemy na Instagramie. Waszym zadaniem jest umieszczenie 300 komentarzy o treści “#ChlorineNaEska <{•.•}>” pod najnowszym zdjęciem na Instagramie Radio Eska. Jedno konto = jeden komentarz (Ned preferuje kulturalny HYPE). Jeśli nie zdążycie dzisiaj, komentarze będziemy zliczać od jutra. Tym razem nie musicie wysyłać żadnych screenów!

zadanie czwarte: potrzebujemy 100 osób, które zagłosują na Chlorine w Muzycznym Klubie Eski! Jak dołączyć? Rejestrujecie się na https://muzycznyklub.eska.pl/ (najlepiej za pomocą Facebooka), a następnie wypełniacie dwie ankiety – ankietę wstępną, umożliwiającą pełną rejestrację w klubie i ankietę muzyczną! Ankieta muzyczna polega na ocenieniu kilkunastu utworów, w tym Chlorine – oceniamy Chlorine najwyżej (rzecz jasna ;)), a w pytaniu, czy brakuje Wam jakiejś piosenki w ESCE wpisujemy “Chlorine”, bądź dowolną, inną piosenkę z Trench! Screeny wypełnionej ankiety wysyłajcie na contact@twentyonepilots.pl! Jeśli nie zdążycie dzisiaj, screeny będziemy zliczać od jutra. Powodzenia!

zadanie piąte: umieszczamy sto komentarzy o treści “#ChlorineNaEska <{•.•}>” pod jednym z postów na Fb Radia Eska.

zadanie szóste: potrzebujemy łącznie stu postów (Instagram) i tweetów (Twitter) z hashtagiem #ChlorineNaEska! Zacytujcie swój ulubiony fragment piosenki “Chlorine”.

zadanie siódme: klik.

zadanie ósme: Potrzebujemy od Was 300 screenów zapisania utworu “Chlorine” w bibliotece / dodania jej do playlisty na Spotify.  Screeny możecie udostępniać na Twitterze (hashtag #soschlorine) lub przez wysłanie nam DM na Instagramie. Na wykonanie tego zadania macie 12 godzin. ‬

‪3… 2… 1… GO ‬

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.