POWRÓT DMAORG.INFO

Dzisiejszy dzień / wieczór / noc, można zaliczyć do udanej dla fanów twenty one pilots. W ciągu ostatnich kilku godzin wiele się wydarzyło. Jeśli śledzicie nasz Twitter na bieżąco, wiecie już, że od 7 stycznia 2021, zmianom ulega nagłówek oficjalnego konta zespołu. Przedwczoraj header zmienił kolor na czarno-biały, zniknęło także logo zespołu. Co to może oznaczać?Od początku roku, nagłówek twenty one pilots tracił nasycenie o 21% regularnie według następującego harmonogramu:

czwartek, 7 stycznia, 22:27 – zmiana nagłówka, dyrektor kreatywny zespołu @ReelBearMedia uspokaja fandom, że nie ma co doszukiwać się teorii w zabiegu i że jest to zwykłe przejście do motywu “nieświątecznego” ze “świątecznego”

środa, 3 marca, 20:53 – desaturacja -21%
środa, 10 marca, 21:12 – desaturacja -21%
środa, 17 marca, 20:57 – desaturacja -21%
środa, 24 marca, 21:00 – desaturacja -21%
środa, 31 marca, 21:00 – desaturacja -21%, usunięcie “logo ||-//”

W dniu dzisiejszym, fani odnotowali aktywność na stronie DMAORG.INFO – znaczącym miejscu w sieci, które niejako zapoczątkowało erę TRENCH. Kolory plików na stronie zmieniły się z białych na czarne, ponadto na stronie trwa proces ‘usuwania’ plików, zobrazowany gifem w górnej części witryny, co może oznaczać, że pojawi się całkiem nowy content. “Terminacja” plików na DMAORG.INFO postępuje, jednakże bardzo wolno. Na początku postęp wynosił 0,4%, obecnie jest to około 0,8%. Nie oznacza to nic innego, jak tylko to, że na rozwój wydarzeń pozostaje nam cierpliwie czekać. Zgodnie z wyliczeniami użytkowników Discord Clique, owoce 100% postępu wspomnianego procesu będziemy mogli zbierać już w poniedziałek.

Co ciekawe, nazwy plików wymieniane w pasku postępu terminacji są wymyślone na poczekaniu i nie dotyczą żadnego pliku, jaki obecnie został opublikowany na dmaorg.info.

Aby podgrzać już gorącą atmosferę, zespół postanowił włączyć do gry konto Blurryface na Twitterze. Dziś mija piąta rocznica od dnia, w którym Blurryface opublikował wpis:

“NIGDY NIE NOŚ NIEBIESKIEGO, NIGDY NIE NOŚ NIEBIESKIEGO. NIEBIESKI TO SYMBOL POKONANIA. ZAŁÓŻ GO RAZ NA SCENIE, JAKO ZNAK. PRZESTANĘ WÓWCZAS DRĘCZYĆ TWĄ ZADRĘCZONĄ FLOTĘ”

Na DMAORG.INFO zmianom uległy nie tylko białe pliki. Na stronie pojawił się pierwszy niebieski akcent widoczny na pliku _.jpg. Przypominamy, że dotychczas zakreślenia były żółte.

To nie koniec ciekawostek. Kiedy zapisujemy oryginalny plik z niebieskim akcentem, na naszych komputerach pojawia się… czerwień.

A skoro o czerwieni mowa. Dla jakiego albumu czerwień była kolorem przewodnim? Dokładnie. Blurryface. Co zrobił Blurryface po pięciu latach od opublikowania ostrzeżenia? Polubił tweet.

 

@shlofolina tweetnęła:

“wszystko nabrało sensu.

  • podkreślenie procesu indoktrynacji poprzez LOC arg, zmuszenie ludzi do tego, aby naiwnie i bezkrytycznie uwierzyli w zestaw przekonań – możemy założyć, że był to element wymazywania pamięci Clancy’emu
  • kolekcja róż, logiczne
  • komunikat o śmierci Clancy’ego na ekranie telewizora – to było ogłoszenie, przestroga, jeśli wolicie

teraz – proces usuwania plików na stronie. jedynym wytłumaczeniem na to, co się dzieje jest fakt, że bishops (kapłani) wszystko odkryli, próbowali wymazać mu pamięć i zmusić do dogmatycznych wierzeń, a kiedy odmówił, nastąpił vialism

Dlaczego Blurryface polubił tweet Chey? Co to wszystko oznacza? Dla odświeżenia pamięci na temat Vialismu i wszystkiego, co dzieje się, gdy zostajesz złapany po ucieczce z DEMY, zapraszamy do przeczytania tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.